Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


ROG TOTI USERI SA FIE ATENTI LA ACEST MESAJ: SITEUL SE MUTE PE O NOUA ADRESA: www.anime-jp.in-goo.com PROMIT CA IN APX O H VO REUSI SA TERMIN NOUL SITE SI MA SA VA TRIMIT LA TOTI UN PM CU NOUA ADRESA! VA ROG NU IGNORATI MESAJUL!
 
HomePortalGallerySearchLatest imagesRegisterLog in

 

 cate ceva despre voi

Go down 
3 posters
AuthorMessage
silver_shadow
Novice 2
Novice 2
silver_shadow


Female
Number of posts : 40
Age : 31
Locatie : city of black snow
Registration date : 2006-09-02

cate ceva despre voi Empty
PostSubject: cate ceva despre voi   cate ceva despre voi Icon_minitime02.09.06 21:34

ce ar fi sa spunem cate ceva despre noi, asa ca sa ne cunoastem mai bine
incep eu:
nume adevarat: Madalina ******
nick(porecle); labush (nu care cumva sa intrebe careva ceva) si killer, dar astea au fost anul trecut, acum nu mai am nici una
age: fac 14 pe 14 septembrie
zodie: fecioara
hobbyuri: frectul mentei, statul pe net, and i like rpg(role playing) with wolf's pe un site dedicat numai pentru ei(lupi)
culoarea ochilor: verzi cu galben in centru(asa zice mai toata lumea), dar odinioara erau trei sferturi albastri si un sfert verzi, cam ciudati ochii astia
culoarea parului: saten
personalitate: killer innascut, doar porecla mea era killer....eee nici chiar asa, defapt I'm shy Embarassed

acum voi puteti sa mai adaugati si alte lucruri, dar mie numai astea mi-au venit acum in cap
Back to top Go down
http://www.anime-corner.myforum.ro
Akate
Founder Admin
Founder Admin
Akate


Female
Number of posts : 198
Age : 32
Locatie : My darkness lite
Registration date : 2006-06-28

cate ceva despre voi Empty
PostSubject: Re: cate ceva despre voi   cate ceva despre voi Icon_minitime03.09.06 8:54

Imi place ideea topicului deci sa spun si eu cate ceva.
Nume adevarat: Diana (dar sa nu indrazniti sa imi spune-ti asa.
Porecle: pai mai toata lumea imi spune Akate sau Kikyo, dar unii imi mai spun si Kitsune(vulpe)
age: 14
zodie:scorpion
hobbyuri:frecatul mentei, statul pe net, scrisul, cititul si in primul rand animeurile
Culoarea ochilor: in interior verzi, defapt un verde mai ciudat, si inaintea culorii verzi este trasata o linie putin mai groasa de negru puternic...am niste ochi ciudati stiu...
Culoarea parului:Saten
Personalitate(cum ma descriu altii): rece, fara sentimente(nu cred ca e chiar asa) serioasa, calculata, buna prietene si cam nebuna datorita faptului ca imi plac chestiile horror
Back to top Go down
http://animeheart.heavenforum.com
Florin12
Novice 2
Novice 2
Florin12


Male
Number of posts : 43
Age : 34
Locatie : Rm.Sarat
Registration date : 2006-10-21

cate ceva despre voi Empty
PostSubject: Re: cate ceva despre voi   cate ceva despre voi Icon_minitime26.10.06 23:07

Cum sa incep......fizic nu cred k mai are rost pt k m-atzi vazut in poza,nu?
hobiuri:nu cred k am asaceva,doar daca nu se pune in calcul si lenevitul.....sau poate am...imi place sa tin tot felul de poze in cal...daca imi mai dau seama de ceva va anuntz !
personalitate:timid,cu simtzul umorului foarte dezvoltat,de gasca,mereu o fire vesela,cam naiv si destul de matur.
Ce pot sa mai spun,cam atat.
P.S. sunt foarte visator !
Back to top Go down
Sponsored content





cate ceva despre voi Empty
PostSubject: Re: cate ceva despre voi   cate ceva despre voi Icon_minitime

Back to top Go down
 
cate ceva despre voi
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Tot un forum despre anime
» Ce parere aveti despre anime-ul Kaleido Stage??.....

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Fun Zone :: Diverse-
Jump to: