Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


ROG TOTI USERI SA FIE ATENTI LA ACEST MESAJ: SITEUL SE MUTE PE O NOUA ADRESA: www.anime-jp.in-goo.com PROMIT CA IN APX O H VO REUSI SA TERMIN NOUL SITE SI MA SA VA TRIMIT LA TOTI UN PM CU NOUA ADRESA! VA ROG NU IGNORATI MESAJUL!
 
HomePortalGallerySearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Cn urmareste telenovela REBELDE?......voi sunteti rebeli????

Go down 
AuthorMessage
georgy
Novice
Novice



Female
Number of posts : 4
Age : 29
Locatie : Baia Mare(Romania)
Registration date : 2007-01-10

Cn urmareste telenovela REBELDE?......voi sunteti rebeli???? Empty
PostSubject: Cn urmareste telenovela REBELDE?......voi sunteti rebeli????   Cn urmareste telenovela REBELDE?......voi sunteti rebeli???? Icon_minitime13.01.07 17:27

Hy guys ......what's up?????.......ce mai faceti?????......O.K. cn este rebel?????.....................va place telenovela Rebelde???.......dar formatia RBD????????.............sunt aceleasi personaje.......cred k ati auzit de ei!!!!!
Acestia sunt:DULCE(ROBERTA),CHRISTOPHER(DIEGO),PONCHO(MIGUEL),ANAHI(MIA),MAITE(LUPE)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Haideti spunetiva parerea...............si dak vreti puteti sa spuneti despre ei sau personajul vostru preferat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mie imi place de DULCE(ROBERTA)are caracterul meu!!!!!!!!!!.....mai imi place si de ANAHI......adik ce mai'' imi place de toata gasca........pe langa k sunt simpatici...sunt si smecherii si ii cunoaste toata lumea!!!!!! lol! lol! lol! Very Happy Very Happy bye bye.....va astept!
Back to top Go down
http://punk-girl-94.hi5.com
 
Cn urmareste telenovela REBELDE?......voi sunteti rebeli????
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Fun Zone :: Diverse-
Jump to: